Język polski

Оцінити підручник:
2,75 4
Польська мова 7 клас Біленька-Свистович Ковалевський Ярмолюк 2020 (3 рік навчання)

Польська мова (3-й рік навчання). Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Л.В.Біленька-Свистович, Є.Ковалевський, М.О.Ярмолюк
  • Видавництво: "Букрек"
  • Рік видання: 2020
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники та семикласниці!

 

Знайомство з мовою, літературою та культурою нашого найближчого сусіда ми розпочали з тобою у 5 класі. Сподіваємося, ти зумів успішно продовжити вивчення польської мови та розширити й поглибити свої знання.

Ми подбали про те, щоб третій рік навчання був цікавим і корисним. Викладене в цьому підручнику е логічним продовженням граматичного матеріалу, який вивчався в попередніх класах. Його особливістю е зосередженість на комунікативних аспектах вивчення польської мови як іноземної, що відповідає сучасним світовим підходам і вимогам. Це полегшить процес навчання, а засвоєння граматичних особливостей буде доповненням до лексико-комунікативного блоку. Підручник допоможе правильно вживати мовні конструкції, які відрізняються у польській та українській мовах.

Щоб урізноманітнити навчальний матеріал, зробити його більш цікавим і пізнавальним, ми намагалися на історичному тлі показати близькість польської та української культур, представити багатство й красу польської мови.

Бажаємо, щоб твої знання з нашою допомогою поглиблювалися і були корисними не лише в навчанні, а й у повсякденному житті!

 

pick_polska_mova_7_bilenka2.pdf
6 MB
876

Схожі матеріали