Українська мова

Оцінити підручник:
3,22 9
Українська мова 7 клас Єрмоленко Сичова Жук 2015

Українська мова. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: С.Я.Єрмоленко, В.Т.Сичова, М.Г.Жук
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 272
  • Формат файлу: pdf

Друзі-семикласники!

 

З кожним роком ви вдосконалюєте свої знання з української мови. Умієте усно й письмово висловити думку, сприйняти, переказати й створити текст, грамотно оформити документ (заяву, доручення), умієте написати замітку в газету, листа товаришеві...З кожним роком ви вдосконалюєте свої знання з української мови. Умієте усно й письмово висловити думку, сприйняти, переказати й створити текст, грамотно оформити документ (заяву, доручення), умієте написати замітку в газету, листа товаришеві...

Ви вчитеся ставити запитання й відповідати на них, просити й дякувати, обурюватись і захоплюватись. Щоб усі ваші наміри и думки знайшли точне вираження в словах, граматичних формах і зв’язках, ви маєте знати закони мови. Адже від різного мовного вбрання, у яке вдягається ваша думка, залежить, як вас чутимуть, сприйматимуть і розумітимуть, тобто залежить успіх вашого спілкування з людьми.

Мабуть, ви зрозуміли: вивчення української мови — тривалий процес. Він не обмежується здобутими знаннями про звуки мови, будову слова, творення слів, складання речень. У сьомому класі вам відкриються таємниці частин мови.

Разом із вивченням граматики ви паралельно пізнаватимете власне Я, себе як особистість, тобто відкриватимете світ і самих себе у світі.

Зміст вправ, які вміщені на сторінках підручника, охоплює такі теми: «Я й українська мова і література», «Я і Батьківщина», «Я і національна культура», «Я — особистість», «Я і моя родина», «Я і школа», «Я і людство», «Я і рідна природа», «Я і мистецтво». Вони допоможуть вам опанувати зміст підручника.

На вас чекають цікаві вправи. Утомившись, ви зможете відпочити з усмішкою, прочитати мудре слово, поміркувати над значенням фразеологізмів з рубрики «Добірні зерна мови». Вам, мабуть, сподобається й відома вже рубрика «І пензлем, і словом», а також практичні поради в рубриці «Вчимося культури мови».

Тож налаштовуйтеся на цікаву розмову и корисну працю з підручником «Українська мова»!

 

pick_ukrayinska_mova_7_ermolenko.pdf
18 MB
881

Схожі матеріали