Трудове навчання (для дівчат)

Оцінити підручник:
5,0 1
Трудове навчання 7 клас Мачача Титаренко Гаврилюк 2015 (для дівчат)

Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Т.С.Мачача, В.П.Титаренко, Г.М.Гаврилюк
  • Видавництво: "Сиция"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 224
  • Формат файлу: pdf

Люба семикласнице!

 

У 5 і 6 класах підручники з трудового навчання допомогли тобі набути досвіду виготовлення виробів з аплікацією та вишивкою. Також ти навчилася реалізовувати цікаві проекти, визначати проблеми, ставити цілі й досягати їх. Цей досвід знадобиться тобі в 7 класі та в подальшому житті. Адже ти вже зрозуміла, що здатна творити затишок і красу навколо себе, робити життя добрішим і яскравішим.

У 7 класі ти отримаєш необхідні знання й уміння для створення власними руками якісних, красивих і корисних в’язаних речей. За допомогою лише гачка і ниток, починаючи з однієї петельки, ти навчишся вив'язувати вироби: спочатку прості, потім складніші, а згодом — зможеш самостійно втілювати нові ідеї щодо неповторних в’язаних виробів.

Знання про будову швейної машини дадуть тобі змогу навчитися вміло працювати на ній, а у 8 класі — якісно виготовляти нескладні швейні вироби. Вивчаючи основи проектування, ти зможеш самостійно виконувати проекти, які вибереш разом з учителем у другому півріччі навчального року.

Ознайомлення з технологією виконання малярних робіт спонукатиме тебе чепурити свою кімнату, разом з батьками освіжати її стіни улюбленими кольорами. Знання про маркування споживчих товарів допоможуть робити вдалі покупки.

 

pick_trudove_navtchannya_7_matchatcha.pdf
14 MB
28

Схожі матеріали