English

Оцінити підручник:
5,0 1
Англійська мова 7 клас Калініна Самойлюкевич 2015 (погл.)

Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 254
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

Цього року ти продовжиш вивчати англійську мову. Підручник містить сім розділів, кожен з яких - це велика тема, наприклад “Family and Friends” або “Balanco Your School Life”. Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин: Pronunciation Warm-up, Grammar Smart, Word Smart, Time to Read, Conversation Warmup, Time to Liston, Time to Write.

Кожен урок починається з бесіди - Conversation Warm-up. Це допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам’яті набуті знання.

У тебе з’являться нові друзі, теж семикласники. Це персонажі Ann, Stove, Lucy, Helen та інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.

Діти розкажуть тобі про життя школярів у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Разом ви поговорите про улюблені кінофільми, відомих спортсменів, побуваєте в популярних театрах ваших країн. Ти зможеш розказати своїм закордонним друзям про столицю України - Київ, ознайомиш їх з визначними місцями міста.

У кінці підручника ти знайдеш довідник (First Aid Kit), тексти для аудіювання (Audioscripts), ключі до тестових завдань (Му progress in English), англо-український словник (Vocabulary) та таблицю неправильних дієслів (Irregular Verbs).

Зверни увагу па завдання, які потрібно буде виконати в робочому зошиті. Це допоможе тобі швидше й краще засвоїти матеріал.

З уривків творів відомих англійських та америкаиських письменників, вміщених у підручнику, ти більше дізнаєшся про англомовні кроїли. Це допоможе тобі поглибити знання з англійської мови, щоб згодом стати цікавим співрозмовником.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/hkca/vvcz/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==1132}

{module Comments}

pick_angliyska_mova_7_kalinina_p.pdf
21 MB
76

Схожі матеріали