Українська література

Оцінити підручник:
3,0 2
Українська література 6 клас Мовчан 2006

Українська література. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Р.В.Мовчан
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

Ось ми й зустрілися з тобою знову. Наша розмова про мистецтво слова - українську літературу - продовжується. А слово, як ти вже знаєш, - це не лише засіб спілкування, носій інформації, це ще й джерело думок, емоцій, почуттів, духовного світу людини, а також і народу. Тому книжка, як скарбниця цього багатства, в житті кожного може зіграти дуже важливу роль.
Цей підручник - книжка особлива, бо ти її читатимеш не лише само­стійно, а й з учителем, однокласниками, своїми рідними. Вона навчить тебе читати осмислено, розуміти художній твір як мистецтво, створене уявою, фантазією, думкою письменника; навчить розрізняти добро і зло, красиве й потворне не лише в художніх текстах, а й у реальному житті.
Ти вчитимешся «розшифровувати» найважливіший елемент будь-якого мистецтва - художній образ. А він має багато значень, які не завжди зро­зумілі з першого погляду. Тобі допоможуть рубрики «Пригадай», «Подумай­мо разом», «Ключик розуміння», «Запам’ятай», серії окремих запитань і завдань, у яких знайдепьпідказку для власних міркувань і відкриттів, коли читатимеш художні тексти. А читати у підручнику - значить і навчатися. Частіше прислухайся і до свого серця, бо воно реагує на мистецтво найчут- ливіше. Однак іноді корисно прислухатися й до чужих думок, зіставляючи зі своїми. їх у вигляді крилатих висловів подано чимало. У них також є підказка для тебе, запрошення до розмови, до роздумів про літературу, жит­тя і про себе.

 

pick_ukrainska_literatura_6_movchan_p.pdf
20 MB
21

Схожі матеріали