Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 1
Limba ucraineană clasa 6 Lukyanjuk Babich Skab 2014

Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: К.М.Лук'янюк, Н.Д.Бабич, М.В.Скаб
  • Видавництво: "Світ"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Дорогий друже!

 

Після літнього перепочинку ти продовжуєш дорогу до Країни знань. Будуть короткі зупинки на канікули, але переривати роботу з оволодіння українською державною мовою не бажано, адже ти - громадянин України і мрієш отримати вищу освіту та належну роботу в будь-якому куточку своєї країни.

Твої помічники - учитель і підручник. Не відкладай підручник надовго - з його допомогою ти не лише засвоїш правила і виконаєш домашні чи класні завдання, а й позмагаєшся з однокласниками, покажеш свою кмітливість і дотепність, виявиш можливості свого комп’ютера для роботи й зі словом, а не лише для віртуальних боїв чи автоперегонів, вивчиш нові українські слова і зможеш пояснити друзям поза школою їх значення.

Тож щасливої і невтомної тобі дороги! Ти легко долатимеш труднощі, бо з тобою будуть твій учитель і твої прекрасні батьки!

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/zvwv/huqr/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==855}

{module Comments}

pick_ukrainska_mova_md_6_lukyanyuk
7 MB
10

Схожі матеріали