Трудове навчання

Оцінити підручник:
5,0 2
Трудове навчання 6 клас Терещук Дятленко Гащак Лещук 2014 (для хлопців)

Трудове навчання (для хлопців). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Б.М.Терещук, С.М.Дятленко, В.М.Гащак, Р.М.Лещук
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 182
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

У 5-му класі ти вже ознайомився з багатьма питаннями технологічної діяльності, навчився самостійно проектувати і виготовляти вироби. У 6-му класі ти здобудеш нові знання з техніки та технології виробництва різних конструкційних матеріалів, дізнаєшся про здобутки вчених у різних галузях виробництва, навчишся проектувати та конструювати вироби за власним задумом, оздоблювати їх різними техніками.

Цього року ти зможеш розширити свої знання про проектування та виготовлення виробів з тонколистового металу та дроту, ознайомишся з іншими видами конструкційних матеріалів, їхніми властивостями, призначенням, технологією оздоблення та використанням, дізнаєшся про особливості технічного конструювання. Ти зануришся у світ українських народних ремесел, скарбниця яких створювалася сотні років. У нагоді стануть здобуті знання про еволюцію знарядь праці, технологію побутової діяльності. Усе це допоможе тобі творчо працювати, здобувати знання, оволодівати мистецтвом праці, стати її творцем.

На початку кожного параграфа вміщено запитання, що спонукатимуть до роздумів, пригадування матеріалу, який ти вивчав на уроках трудового навчання в попередні роки. Визначення нових термінів, розміщених у кінці кожного параграфа, допоможуть краще зрозуміти сутність навчального матеріалу. Згадай про їх вживання на інших уроках, спробуй запам’ятати значення кожного з них, вони будуть потрібні тобі в подальшому навчанні. Сподіваємося, що цей підручник допоможе тобі збагатитися новими знаннями, уявленнями, реалізувати власні творчі проекти, а певний вид технологічної діяльності, про який ти дізнаєшся тепер, у майбутньому стане твоєю професією.

У підручнику траплятимуться вже знайомі тобі поняття, технологічні операції, умовні позначення. Використовуй свої знання та сміливо берись за здобуття нових.

Незалежно від того, яку професію ти обереш після закінчення школи, знання і вміння, якими оволодієш на уроках трудового навчання, знадобляться тобі в повсякденному житті. Опановуй і вдосконалюй їх. Виявляй ініціативу, творчість, організованість. Не зупиняйся на досягнутому. Прагни до виконання поставленої мети - і твої мрії здійсняться.

На уроках трудового навчання ти будеш розробляти власні творчі проекти майбутніх виробів, технології їх оздоблення та практично виготовляти корисні та красиві речі, використовуючи при цьому різні інструменти, пристосування і конструкційні матеріали.

Для того щоб успішно зробити заплановане та запобігти травмуванню, ти маєш засвоїти правила безпеки та культури праці, внутрішнього розпорядку, виробничої санітарії, особистої гігієни та дотримуватись їх на кожному уроці.

 

pick_trudove_navchannya_6_tereschuk.pdf
8 MB
65

Схожі матеріали