Рідна мова

Оцінити підручник:
4,33 3
Рідна мова 6 клас Глазова Кузнецов 2006

Рідна мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.П.Глазова, Ю.Б.Кузнецов
  • Видавництво: "Педагогічна преса"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 287
  • Формат файлу: pdf

Любий шестикласнику!

 

Яку б професію ти не обрав у майбутньому, ким би не довелося тобі стати, люди складатимуть тобі оцінку передовсім за твоїм мовленням. Адже все життя людини - серед громади й у родині - минає у спілкуванні.
Що ж потрібно, щоб правильно спілкуватися? Треба знати мову. Опанувати велику кількість слів, тобто сформувати багатий словниковий запас. Вивчати граматику, щоб грамотно складати речення й тексти. А ще - навчатися правильно будувати монологи й діалоги. Отже, вивчаючи мову, ти насамперед засвоюєш науку людського спілкування й взаєморозуміння.
Грамотне, багате, різноманітне мовлення - то не тільки засіб передачі й сприйняття думок і почуттів. Це й вияв поваги до людей, з якими спілкуєшся, до народу, який створив і продовжує творити мову, до своєї держави. Позбавити себе рідної мови - те саме, що підрізати коріння своєї духовності. Державною українською мовою має бездоганно володіти кожен громадянин України.
Ми прагнули створити добрий і зрозумілий підручник, який допоміг би тобі навчатися із радістю. Підручник, який не лише тлумачив би правила, допомагав виробляти навички правильного письма і говоріння, а й відкривав би вікно у безмежний світ людської культури, навчав би бачити й розуміти красу, мріяти й фантазувати. Підручник, який дав би змогу відчувати себе сучасною людиною, привчав би товаришувати зі словниками й комп’ютером.

 

pick_ridna_mova_6_glazova_p.pdf
17 MB
250

Схожі матеріали