Трудове навчання

Оцінити підручник:
5,0 1
Трудове навчання 6 клас Мадзігон Кондратюк Левченко Романчук Туров Закатнов 2006

Трудове навчання. 6 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.М.Мадзігон, Г.А.Кондратюк, Г.Є.Левченко, О.М.Романчук, М.П.Туров, Д.О.Закатнов
  • Видавництво: "Перун"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 192
  • Формат файлу: pdf

Вступне слово.

 

Праця — це джерело всіх цінностей і багатства, що створює людство. Кожна людина своєю чесною, сумлінною і наполегливою працею робить внесок у розвиток господарства країни.

Значна частина роботи в промисловості, сільському господарстві, а також у сфері побуту виконується різноманітними машинами. Ціла група з них може працювати певний час без участі людини. Такі машини отримали назву автомати, а виробництво, в якому їх застосовують, — автоматизоване.

Проте навіть на таких підприємствах людина вручну обслуговує і налагоджує механізми, машини та автомати. Автомобілі, трактори, тепловози, електровози, комбайни та інші машини ще не можуть працювати без людини.

Добре працювати в промисловості та сільськогосподарському виробництві або в сфері обслуговуючої праці може той, хто має широкі знання з основ наук, досконало володіє ручними і механізованими інструментами, вміє керувати машинами, працювати на верстатах.

На уроках трудового навчання ви дізнаєтеся багато цікавого, навчитеся проектувати та виготовляти корисні вироби. У навчальних майстернях ви ознайомитесь із різними конструкційними матеріалами, засвоїте прийоми обробки матеріалів ручним і механізованим інструментом, ознайомитеся з основами машинознавства, електротехніки, навчитесь виготовляти вироби з листового металу, дроту і деревини, працювати на свердлильному верстаті.

На шкільній навчально-дослідній ділянці ви навчитесь вирощувати овочеві культури.

Сумлінно оволодівайте знаннями і вміннями, творчо працюйте. Це допоможе вам свідомо підготуватись до вибору майбутньої професії та праці в господарствах країни. Підручник, який ви тримаєте в руках, стане вам надійним помічником.

 

pick_trudove_navchannya_6_madzigon.pdf
9 MB
19

Схожі матеріали