Пізнаємо природу

Оцінити підручник:
2,67 3
Пізнаємо природу 6 клас Біда 2023

Пізнаємо природу. Підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Д.Д.Біда
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2023
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

 

Любі шестикласники та шестикласниці!

 

Ви продовжуєте вивчати інтегрований курс «Пізнаємо природу». Цього року ви поглибите свої знання про природу, довідаєтеся, чому вивчення природничих наук важливе для успіху в житті та у виборі професії, а дослідницькі вміння необхідні кожній людині, яку б професію вона не обрала. Ви поринете в дослідження фізичних, хімічних, біологічних, астрономічних явищ, глибше пізнаєте взаємозв'язки між ними. Допомогти зрозуміти суть звичних для вас явищ, пригадати, де ви їх спостерігали, довідатися, як їх використовують у практичній діяльності людини, — ось завдання цього курсу.

Сподіваюся, у вас виникне бажання займатися дослідницькою діяльністю. Але пам'ятайте, що природа — не лише об'єкт для дослідження. Помічайте її красу, наповнюйтеся радістю та подивом від її чудес. «Жити щасливо — це жити в злагоді з природою», — писав давньоримський філософ Сенека.

Захоплюйтеся неймовірними людьми, які торували шлях у дослідженні природи та відкривали її таємниці. Можливо, серед них ви знайдете своїх кумирів. Не змарнуйте свого шансу стати сучасною та освіченою людиною — будьте креативними, розвивайте критичне мислення, опановуйте інтернет-ресурси, займайтеся самоосвітою. Ваші знання, завзятість та бажання змінювати світ на краще є запорукою того, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

pick_piznaemo_prirodu_6_bida.pdf
10 MB
106

Схожі матеріали