Математика (частина 1)

Оцінити підручник:
5,0 1
Математика 6 клас Тарасенкова Богатирьова Коломієць Сердюк Рудніцька 2023 (1 частина)

Математика. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 1.

  • Автор: Н.А.Тарасенкова, І.М.Богатирьова, О.М.Коломієць, З.О.Сердюк, Ю.В.Рудніцька
  • Видавництво: "Оріон"
  • Рік видання: 2023
  • Сторінок: 224
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні й учениці!

 

Ви вже п’ять років вивчали математику і дізналися багато цікавого й пізнавального. Однак ще чимало нового вас очікує попереду.

Математичні знання люди використовують протягом усього життя: і на роботі, і в побуті. У наш час, коли наука рухається вперед дуже швидко, неможливо уявити фахівця в будь-якій галузі без знання математики.

Для того щоб засвоїти математику, необхідними є вміння рахувати, міркувати, порівнювати, робити висновки, ставити запитання і відповідати на них, розв’язувати задачі та обґрунтовувати свої розв’язання. Усі ці вміння ви зможете розвинути, якщо будете наполегливо і відповідально працювати на уроках, а також самостійно працювати вдома. А підручник вам у цьому допоможе.

Як успішно вивчати математику за цим підручником? Весь новий матеріал поділено на 5 розділів, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. У підручнику використовуються спеціальні позначки (піктограми). Вони допоможуть вам краще зорієнтуватися в навчальному матеріалі. У «Словничку» до кожного параграфа ви знайдете переклад основних термінів англійською, німецькою та французькою мовами.

Задачі підручника мають чотири рівні складності.

Завдання, номери яких позначені штрихом, є підготовчими вправами для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал.

Завдання, номери яких позначені кружечками, є задачами середнього рівня складності, які треба навчитися розв’язувати, щоб мати змогу вивчати математику далі.

Завдання, номери яких не мають позначок, є задачами достатнього рівня складності, розв’язання яких допоможе вам демонструвати достатній рівень навчальних досягнень.

Завдання, номери яких позначені зірочками, є задачами високого рівня складності, для розв’язування яких інколи треба виявити терпіння і наполегливість. А радість від розв’язування складної задачі буде вам нагородою.

У рубриці «Застосуйте на практиці» зібрано завдання, які пов’язані з реальним життям. їх розв’язання допоможе вам набувати математичну компетентність. Задачі, пов’язані з іншими ключовими компетентностями, мають додаткові позначки: — про Україну і світ, — фінансові розрахунки, — про збереження здоров’я (розпорядок дня, поживні речовини, харчування тощо), — екологічні, — на рух та його безпеку.

Номери завдань для виконання вдома виділено червоним кольором.

Бажаємо вам успіхів у пізнанні нового та задоволення від вивчення математики!

 

pick_matematika1_6_tarasenkova.pdf
7 MB
4

Схожі матеріали