Język polski

Оцінити підручник:
4,5 2
Польська мова 6 клас Біленька-Свистович Ярмолюк 2023 (2 рік навчання)

Польська мова (2-й рік навчання). Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Л.В.Біленька-Свистович, М.О.Ярмолюк
  • Видавництво: "Букрек"
  • Рік видання: 2023
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже! / Дорога подруго!

 

Торік ти мав І мала нагоду познайомитися з мовою близького сусіда України — Польщі. Ми пропонуємо продовжити цю цікаву подорож. Підручник для 6 класу допоможе глибше зрозуміти і пізнати мову та культуру дружнього польського народу, закріпити вивчений минулого року матеріал та опанувати новий.

Цей підручник — логічне продовження вже вивченого лексичного і граматичного матеріалу. Його структура дещо інша, ніж була у 5 класі. Граматичний матеріал тут міститься у додатку для вчителя. Там само — тексти для про-слуховування. Ми пропонуємо тобі скористатися знаннями з інформатики та знайти деякі аудіотексти в інтернеті.

На кожному уроці ти матимеш змогу творчо попрацювати над вправами, спрямованими на розвиток усного мовлення. Ми хочемо, щоб ти навчився І навчилася складати діалоги, розмовляти з однокласниками І однокласницями та польськими друзями.

Ми познайомимо тебе з традиціями і святами, які відзначають у Польщі. Порівняй їх з українськими народними звичаями та традиціями.

У третій частині підручника ми пропонуємо тобі уривки з оригінальних програмних творів польської літератури, які доповнять отримані знання, поглиблять загальний культурний рівень і дадуть змогу повніше пізнати сусідню країну.

Ми щиро віримо, що підручник буде корисним, а робота з ним — приємною. Сподіваємося також, що цьогорічна мандрівка у світ Польщі буде для тебе цікавою та змістовною, а враження — незабутніми.

Бажаємо, щоб матеріал підручника допоміг тобі осягнути красу польської мови, культури та літератури.

 

pick_polska_mova_pl_6_bilenka2.pdf
7 MB
18

Схожі матеріали