Зарубіжна література

Оцінити підручник:
5,0 1
Зарубіжна література 6 клас Волощук Слободянюк 2023

Зарубіжна література. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: С.В.Волощук, О.М.Слободянюк
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2023
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогі шестикласники та шестикласниці,

 

працюючи із цим підручником, ви продовжите вивчення курсу зарубіжної літератури, розпочате минулого року, і прочитаєте художні твори, які збагатять ваші уявлення про світ і самих себе.Дорогі шестикласники та шестикласниці, працюючи із цим підручником, ви продовжите вивчення курсу зарубіжної літератури, розпочате минулого року, і прочитаєте художні твори, які збагатять ваші уявлення про світ і самих себе.

Матеріали підручника спрямовано на формування вкрай потрібних людині так званих компетентностей, зокрема літературної предметної компетентності. Ви будете не лише знати тексти літературних творів, а й уміти аналізувати їх, установлювати хронологічні зв’язки між літературними та історичними подіями, дізнаєтеся багато цікавого про письменників, які створювали літературні шедеври, сформуєте своє ставлення до описаних у творах подій.

Також ви зможете набути й інших ключових компетентностей: навчитеся переконливо висловлювати думки, розуміти літературні джерела, будувати логічні ланцюжки подій, використовувати цифрові технології для пошуку літературної інформації, реалізовувати індивідуальні та командні проекти тощо.

Для того щоб допомогти вам стати вдумливими й творчими читачами, у підручнику розроблено оригінальні рубрики.

Рубрика Скарбничка Гнома містить визначення літературознавчих понять, які слід вивчити й запам’ятати.
Рубрика Чарівний клубочок розкриває секрети побудови літературних творів і таємниці майстерності письменників.
Рубрика Із записника Мумі-троля надає коментарі щодо певних літературних явищ.
Рубрика Цікавинки містить додаткові відомості про життя і творчість митців, історію написання й публікації літературних творів, окремі деталі зображених у них подій, персонажів тощо.
Рубрика Український мотив виявляє зв’язки між творчим доробком зарубіжних авторів і українським письменством.
Рубрика У світі мистецтва ознайомлює з творами музики, живопису, кіно й мультиплікації, в основу яких покладено сюжети програмових художніх текстів.
Рубрика Літературний навігатор стане дороговказом у ваших читацьких мандрах. Вона містить стислу інформацію про художні твори, які варто прочитати самостійно; запитання й завдання для їх самостійного опрацювання, а також відомості про авторів, не представлених в основному матеріалі підручника.

У підручнику є також рубрики для роботи над новими темами. Перша з них - Літературна розминка містить запитання і завдання, що націлюють на опрацювання нового матеріалу. Друга - Літературний практикум - пропонує запитання і
завдання для застосування засвоєних знань на практиці.

Інформаційні та художні тексти в підручнику супроводжуються блоками запитань і завдань, до яких входять додаткові рубрики: Робота в парах, Робота в групах, Доведіть!, Знайдіть!, Подискутуйте!, Пофантазуйте!, Розвиваємо мовлення, Мандруємо інтернетом тощо.

Наприкінці кожної теми є рубрика Творчо повторюємо та узагальнюємо прочитане.

Вагомою допомогою у глибшому вивченні курсу зарубіжної літератури стануть розроблені завдання до різноманітних творів мистецтва, цікаві онлайн-вправи й подані додаткові тексти та аудіо- і відеоматеріали. Розіміщені наприкінці кожної частини перевірочні онлайн-тести допоможуть вам здійснити самоконтроль. Для виконання таких завдань слід перейти за вказаним посиланням або скористатися смартфоном - зчитати QR-код.

У підручнику, за яким ви будете навчатися протягом року, зібрано найяскравіші твори зарубіжної літератури. І лише від вас залежить, чи стануть вони вашим культурним надбанням.

Бажаємо вам захопливих читацьких пригод!

 

pick_zarubizhna_literatura_6_voloshchuk.pdf
10 MB
3

Схожі матеріали