Інформатика

Оцінити підручник:
2,33 6
Інформатика 6 клас Морзе Барна Вембер 2019

Інформатика. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Н.В.Морзе, О.В.Барна, В.П.Вембер
  • Видавництво: "Оріон"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 192
  • Формат файлу: pdf

Дорогий шестикласнику! Дорога шестикласнице!

 

Ти продовжуєш крокувати захопливим світом, який відкривають для тебе комп’ютер та вчитель. Порадником і помічником у цій подорожі стане підручник, який ти тримаєш у руках.

Підручник складається з трьох розділів.

У першому розділі ти ознайомишся з різними видами комп’ютерної графіки, навчишся створювати растрові та векторні зображення. У другому розділі дізнаєшся про створення й налаштування презентацій, навчишся створювати якісні презентації, додавати до презентації гіперпосилання, ефекти переходів між слайдами та анімації об’єктів на слайдах. У третьому розділі ти продовжиш створювати та виконувати алгоритми в навчальному середовищі Скретч.

На сторінках підручника ти зустрічатимеш песика Пізнайка та мишку Пустунку. Разом з ними будеш розв’язувати проблеми, виконувати завдання чи реалізовувати проекти.

Сподіваємось, ти навчишся планувати свою навчальну діяльність, міркувати логічно, шукати різні розв’язки завдань, робити висновки. Важливо навчитися доводити свої думки під час обговорення чи роботи в парах та групах або визнавати помилковість своїх міркувань на користь більш логічних і доказових.

 

pick_informatika_6_morze2.pdf
18 MB
616

Схожі матеріали