Інформатика

Оцінити підручник:
3,0 2
Інформатика 6 клас Бондаренко Ластовецький Пилипчук Шестопалов 2019

Інформатика. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.О.Бондаренко, В.В.Ластовецький, О.П.Пилипчук, Є.А.Шестопалов
  • Видавництво: "Ранок"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

Дорогі шестикласники та шестикласниці!

 

Ви тримаєте в руках підручник з інформатики, призначений саме для вас, учнів і учениць 6 класу. У 5 класі ви ознайомилися з основними поняттями інформатики, навчилися працювати з комп’ютером, редагувати і форматувати текстові документи. Ви дізналися про особливості будови і роботи комп’ютерних мереж, приступили до вивчення основ мови програмування Python, опанували складання та виконання алгоритмів із розгалуженнями і повтореннями.

У цьому навчальному році на уроках інформатики вас очікує чимало цікавого та корисного, а пропонований підручник буде вашим надійним помічником. Як же з ним працювати?

Підручник складається з трьох розділів. На початку кожного розділу ви знайдете рубрику «Повторюємо». Вона допоможе вам згадати відомості, які ви вивчали в попередніх класах і які будуть корисні для засвоєння нового матеріалу.

Розділ 1 «Комп’ютерна графіка» присвячений знайомству з особливостями побудови й опрацювання растрових і векторних зображень, розділ 2 «Комп’ютерні презентації» присвячений створенню презентацій з елементами управління показом, розробці сценарію презентацій та добиранню стильового оформлення слайдів, а розділ 3 «Алгоритми та програми» — ознайомленню з принципами об’єктно-орієнтованого програмування, створенню ігрових програм та ін.

Розділ підручника складається з параграфів і практичних робіт за темами розділу. Кожен параграф містить теоретичні відомості за темою уроку, приклади практичного застосування отриманих знань, питання для самоперевірки, вправи.

Питання для самоперевірки допоможуть з’ясувати, чи зрозуміли ви вивчений матеріал, а також підготуватися до виконання вправ і практичних робіт за комп’ютером.

Вправи складаються із завдань теоретичного і практичного спрямування. Виконуючи їх, ви навчитеся краще працювати за комп’ютером.
Оцінити свої знання, вміння та навички вам допоможе комп’ютерне тестування з автоматичною перевіркою результату. Його можна пройти на сайті interactive.ranok.com.ua

У підручнику ви знайдете практичні роботи з покроковим описом. Щоб виконати кожну з них, потрібно повторити матеріал, вивчений на попередніх уроках, — тоді ви зможете успішно застосувати свої знання, виконуючи завдання за комп’ютером.

 

pick_informatika_6_bondarenko.pdf
8 MB
640

Схожі матеріали