Українська мова

Оцінити підручник:
3,2 5
Украинский язык 6 класс Ворон Солопенко 2006

Українська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

  • Автор: А.А.Ворон, В.А.Солопенко
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 208
  • Формат файлу: pdf

Любі друзі!

 

Ви вже шестикласники і продовжуєте оволодівати багатствами української мови. Цей підручник відкриє вам нові таємниці слів та правила вживання їх у текстах різних стилів і типів мовлення.

Ви більше дізнаєтеся про частини мови, їх значення, граматичні ознаки та правопис. Щоб пригадати вивчене раніше і краще засвоїти новий матеріал, дайте відповіді на запитання на початку кожного параграфа або виконайте вправу на дослідження. Правила, виділені кольором, треба запам’ятовувати. А підказки допоможуть з’ясувати складні моменти у вивченні теми.

Вчіться самостійно визначати рівень власної підготовки. Для цього користуйтеся контрольними завданнями і запитаннями після кожного розділу.

Навчання мови — дуже цікава справа. У підручнику ви знайдете і вправи з ключами, і мовні задачі, і пізнавальні тексти про кожну з областей України.

Але основне в навчанні мови — це вміння спілкуватися, самостійно складати тексти. Набути таких навичок вам допоможе рубрика «Культура спілкування». А в рубриці «Азбука ввічливості» пропонуються завдання, завдяки яким ви навчитеся правильно і швидко орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях.

Частіше звертайтеся до словничків у розділі «Додаток». Вони стануть у пригоді під час виконання багатьох вправ.

Сподіваємося, що підручник допоможе вам поступово набувати нових знань з української мови, умінь цікаво та змістовно висловлюватися.

 

{module Google (справа)}

pick_ukrainska_mova_6_voron.pdf
10 MB
119

Схожі матеріали