Природознавство

Оцінити підручник:
5,0 1
Природознавство 6 клас Ярошенко Коршевнюк Баштовий 2006

Природознавство. 6 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.Г.Ярошенко, Т.В.Коршевнюк, В.І.Баштовий
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

Дорогі шестикласники!

 

Минулого року ви розпочали вивчати природознавство. Ваші знання про природу збагатилися відомостями про тіла і речовини, різноманітні явища, що відбуваються з ними у живій та неживій природі. Усі вони створюють середовище життя для людини, яка єдина з-поміж інших живих істот здатна пізнавати і перетворювати навколишнє середовище. Людину оточує дуже багато інших живих організмів, як-от: рослини, тварини, гриби, бактерії. Між ними виникають різноманітні взаємозв’язки. Які вони, наскільки корисні чи шкідливі для живих істот, - відповідь на це та інші запитання ви одержите, вивчаючи природознавство в 6-му класі.

Для зручності користування підручником у ньому є підсумки в кінці параграфів, рубрики «Сторінка природодослідника» та «Сторінка ерудита», а також запитання і вправи для перевірки знань.

Під час вивчення природознавства у пригоді вам стануть знання про природу, здобуті у попередніх класах, а також власний життєвий досвід. Ось чому радимо зберегти записи, зроблені в робочих зошитах із природознавства для 5-го класу, і в разі потреби звертатися до них.

Сподіваємося, що цей підручник допоможе вам дізнатися багато нового і цікавого про живу природу, зрозуміти явища, що відбуваються в ній, переконатися у необхідності дбати про природу, зберігати цю неповторну окрасу планети Земля.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/zvwv/xyox/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==135}

{module Comments}

pick_prirodoznavstvo_6_yaroshenko.pdf
6 MB
12

Схожі матеріали