Трудове навчання (для дівчат)

Оцінити підручник:
5,0 1
Трудове навчання 6 клас Ходзицька Павич Горобець Безносюк 2014 (для дівчат)

Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: І.Ю.Ходзицька, Н.М.Павич, О.В.Горобець, О.І.Безносюк
  • Видавництво: "Аксіома"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Любий шестикласнику!

 

Для того щоб стати успішною людиною в житті, необхідно навчитися старанно виконувати всі поставлені перед собою завдання, навчитися працювати. У шостому класі ти продовжиш вивчати предмет «Трудове навчання». На його уроках тебе чекають цікаві практичні роботи та нові технології виготовлення виробів.

Підручник складається з чотирьох розділів. У першому розділі розповідається про види конструкційних матеріалів, текстильні матеріали рослинного походження. Другий розділ ознайомить тебе з вишивкою, як видом декоративно-ужиткового мистецтва, з основами побудови композиції, з процесом виготовлення вишитих виробів. Опановуючи цей розділ, ти навчишся стилізувати реальні форми та виконувати вишивальні шви: «штапівка», «козлик», «оксамитовий», «хрестик», «качалочки», «гладь». Працюючи над третім розділом, поглибиш свої знання з основ техніки, технологій і проектування. Четвертий розділ розкриє перед тобою секрети гігієни житла та догляду за волоссям. Кожний розділ закінчується запитаннями та завданнями для самоперевірки.

У підручнику вміщено рубрики, з якими ти уже знайомий: «Це цікаво», словник, практичні роботи та ключові слова. Сподіваємось, що всі ці рубрики сприятимуть засвоєнню навчального матеріалу.

У додатках до підручника подано матеріали, які доповнюють основний матеріал про способи обробки та вишивання виробів, і візерунки, які ти зможеш використати для виготовлення власних вишивок на уроках трудового навчання і в години дозвілля.

Бажаємо тобі цікавого та успішного навчання!

 

pick_trudove_navchannya_6_hodzitska.pdf
31 MB
76

Схожі матеріали