Українська мова

Оцінити підручник:
2,0 4
Українська мова 6 клас Єрмоленко Сичова Жук 2014

Українська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: С.Я.Єрмоленко, В.Т.Сичова, М.Г.Жук
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 272
  • Формат файлу: pdf

Шановні шестикласники!

 

Ми автори підручника з української мови, вітаємо вас із новим навчальним роком, з продовженням вашої мовної освіти.

Ви вже не новачки у вивченні української мови, бо знаєте про мовні закони: звуки мови та позначення їх на письмі, будову слова, значення слів і стійких мовних зворотів, а ще вмієте будувати речення, маєте уявлення про текст, мовні стилі.

В 6 класі на вас чекає нова цікава інформація: глибше ознайомлення з лексикою української мови, частинами мови (іменниками, прикметниками. числівниками й займенниками), способами творення слів. Ви також учитиметеся грамотно писати перекази, твори, готувати усну відповідь на уроках, правильно вимовляти й писати імена та прізвища, слова іншомовного походження. Із вправ підручника ви навчитеся доречно вживати в розмові влучні й образні вислови.

Щоб ефективно засвоїти навчальний матеріал, насамперед потрібно уважно прочитати вступ до кожного розділу, де йдеться про найхарактерніші ознаки основних понять. Ви знову пригадаєте ці поняття на сторінках самоперевірки.

Тексти вправ у кожному розділі присвячені українській культурі в Ті історичному розвитку. Інформація про славетних українців — письменників, науковців, акторів, композиторів, художників, спортсменів — розширить вашу ерудицію.

Матеріали рубрик «Добірні зерна мови». «І пензлем, і словом». «Це цікаво!», «Усміхнімося!» допоможуть зробити навчання не лише корисним, а й захопливим.

Бережно ставтеся до підручника, не робіть у ньому своїх позначень! Розгадуючи кросворди, відповіді записуйте в зошиті за таким зразком: 1. Шахтар. 2. Ткач... та ін.

У всьому світі державна мова є візитною карткою країни. За нею пізнають народ, його культуру. Знаючи багато іноземних мов. люди насамперед бережуть і плекають ту мову, яка вирізняє їх у світі. А ми, українці, маємо досконало володіти своєю мовою, розуміючи, що це — основа основ нашого духовного життя і майбутніх успіхів.

 

pick_ukrainska_mova_6_ermolenko.pdf
13 MB
511

Схожі матеріали