Світова література

Оцінити підручник:
3,2 5
Світова література 6 клас Ніколенко Конєва Орлова Зуєнко Кобзар 2014

Світова література. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.М.Ніколенко, Т.М.Конєва, О.В.Орлова, М.О.Зуєнко, О.І.Кобзар
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

Дорогі шестикласникиі

 

Увесь цивілізований світ рухається й швидко змінюється. Усі освічені й культурні люди розуміють, що без книжки немає ані окремої особистості, ані держави. Книжки є також запорукою людяності, порозуміння та миру на землі. Тому той. хто хоче знайти своє місце в стрімкому XXI ст.. відчувати себе повноправним громадянином України та світу, має навчитися не тільки читати, а й учитуватися в текст, не просто знаходити інформацію, а й опрацьовувати її — аналізувати, порівнювати. критично оцінювати, мати власну думку, творчо сприймати.

Якими ж мають бути люди нового тисячоліття — тисячоліття передових ідей і технологій? Вони повинні мислити й мріяти, ставити перед собою завдання й виконувати їх. прокладати траєкторію життя й вести за собою інших до нових звершень. Ці якості не приходять самі собою, але їх можна сформувати за допомогою книжок, ставши справжніми читачами.

Люди нового покоління прагнуть оволодіти іноземними мовами, щоб вільно спілкуватися з представниками інших країн і водночас любити своє, українське, нашу мову й культуру, які ми маємо зберегти як дорогоцінний скарб!

Юні друзі! Цей підручник навчить вас розуміти давнину й сучасність, відкриє вам перли мистецтва слова та допоможе опанувати здобутки різних народів. З ним вам буде корисно, цікаво й захопливо мандрувати у світі художньої літератури, яка робить кожного з нас Людиною. Нових вам успіхів і відкриттів, читачі XXI ст.! І нехай книжки супроводжують вас скрізь на вашому життєвому шляху!

 

pick_svitova_literatura_6_nikolenko.pdf
12 MB
813

Схожі матеріали