Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська мова 6 клас Глазова 2014

Українська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.П.Глазова
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Шановні шестикласники!

 

Яку професію ви не обрали б у майбутньому, як би не склалося ваше життя, оцінювати вас будуть передовсім за вашим мовленням, адже все життя людини минає у спілкуванні.

Що ж необхідно для гарного мовлення? Потрібно знати закони мови. Опанувати велику кількість слів, тобто сформувати багатий словниковий запас. Вивчити граматику, щоб правильно склада~и зрозумілі всім речення й тексти. Навчитися правильно будувати монологи й діалоги. Усвідомлювати роль емоцій в усному та писемному мовленні. Пам'ятати, що найкраще можуть порозумітися люди небайдужі, ті, хто насправді вміють слухатм і чути одне одного.

Вивчаючи мову, ви насамперед маєте засвоїти найважливіше знання інформаційної доби — науку людського спілкування та взаемо розуміння.

Грамотне, багате, різноманітне мовлення — це не тільки засіб передавання та сприйняття думок і почуттів. Це й вияв поваги до людей, з якими спілкуєшся, до народу, який створив і продовжує творити мову, до своєї держави, до всього навколишнього світу. Українською мовою як державною мас бездоганно володіти кожен громадянин України.

 

pick_ukrainska_mova_6_glazova.pdf
13 MB
75

Схожі матеріали