Математика

Оцінити підручник:
3,09 23
Математика 6 клас Тарасенкова Богатирьова Коломієць Сердюк 2014

Математика. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Н.А.Тарасенкова, І.М.Богатирьова, О.М.Коломієць, З.О.Сердюк
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 304
  • Формат файлу: pdf

Дорогі учні!

 

Ви вже п’ять років вивчали математику і дізналися багато цікавого й пізнавального. Однак ще чимало нового вас очікує попереду.

Математичні знання люди використовують протягом усього життя: і на роботі, і в побуті. У наш час, коли наука рухається вперед дуже швидко, неможливо уявити фахівця в будь-якій галузі без знання математики.

Для того щоб засвоїти математику, необхідними є вміння рахувати, міркувати, порівнювати, робити висновки, ставити запитання і відповідати на них, розв’язувати задачі та обґрунтовувати свої розв’язання. Усі ці вміння ви зможете розвинути, якщо будете наполегливо і відповідально працювати на уроках, а також самостійно працювати вдома. А підручник вам у цьому допоможе.

Як успішно вивчати математику за цим підручником? Весь матеріал поділено на 5 розділів, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. У підручнику використовуються спеціальні позначки (піктограми). Вони допоможуть вам краще зорієнтуватися в навчальному матеріалі.

Задачі підручника мають чотири рівні складності.

Завдання, номери яких позначені штрихом ('), є підготовчими вправами для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал.

Завдання, номери яких позначені кружечками (°), є задачами середнього рівня складності, які треба розв’язувати, щоб мати змогу вивчати математику далі.

Завдання, номери яких не мають позначок, є задачами достатнього рівня складності, розв’язання яких допоможе вам демонструвати достатній рівень навчальних досягнень.

Завдання, номери яких позначені зірочками (*), є задачами високого рівня складності, для розв’язування яких інколи треба виявити терпіння і наполегливість, а радість від розв’язування складної задачі буде вам нагородою.

 

pick_matematika_6_tarasenkova.pdf
17 MB
2173

Схожі матеріали