Трудове навчання (для дівчат)

Оцінити підручник:
5,0 1
Трудове навчання 6 клас  Сидоренко Мачача Павх 2014 (для дівчат)

Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.К.Сидоренко, Т.С.Мачача, С.В.Павх
  • Видавництво: "Сиция"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 272
  • Формат файлу: pdf

Юна шестикласнице!

 

Ми впевнені, що ти з цікавістю відкрила цей підручник. У 5 класі ти вже оволоділа мистецтвом аплікації й уже в очікуванні нових звершень на уроках трудового навчання.

У 6 класі тобі відкриється невичерпно багатий світ вишивки. Можливо, вишивання стане твоїм улюбленим заняттям на все життя. Постійно удосконалюючи свою майстерність, ти створюватимеш вишивки, які стануть неповторними творами мистецтва. Даруватимеш гарний настрій собі й тим, для кого вишиватимеш.

Використання знань про те, як правильно харчуватися, посприяє твоєму здоров’ю, привабливості, ти будеш мати стрункий стан та бадьорий настрій. Дізнавшись про особливості догляду за волоссям ти навчишся постійно підтримувати його блискучим і охайним. Воно стане твоєю справжньою окрасою. Також ти дізнаєшся про секрети тримання оселі в чистоті й порядку. З такими знаннями зможеш своє життя зробити красивим, якісним, затишним.

Продовжиш ознайомлення з основами техніки, технологій і проектної діяльності для виконання проектів, які вибереш разом з учителем.

Успіхів тобі у творенні краси навколо себе!

 

pick_trudove_navchannya_6_sidorenko.pdf
34 MB
51

Схожі матеріали