Рідна мова

Оцінити підручник:
5,0 2
Рідна мова 6 клас Єрмоленко Сичова 2006

Рідна мова. Підручник для 6 класу.

  • Автор: С.Я.Єрмоленко, В.Т.Сичова
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 296
  • Формат файлу: pdf

Друже - шестикласнику!

 

Ось і знову ми разом — тепер у шостому класі. Напевно, ти впізнав мене:, я твій підручник з рідної мови. За рік ми подорослішали — і я, і ти. У п’ятому класі рідна мова допомагала тобі вивчати українську та зарубіжну літературу, історію, етику, природознавство, математику тощо. Ти пізнавав мовні закони: звуки мови та позначення їх на письмі, будову слова, значення слів та стійких мовних зворотів, а також вивчав будову речення, текст, поняття про мовні стилі. А в шостому класі на тебе чекають цікаві уроки з історії стародавнього світу, ботаніки. Перед тобою відкриватимуться нові й нові скарби людських знань. їх ти здобуватимеш із підручників, написаних рідною мовою. Мої ж сторінки розповідатимуть тобі про саму мову: її лексику, частини мови (іменник, прикметник, числівник і займенник), способи творення слів.

Я допоможу тобі грамотно писати перекази, твори, готувати усну відповідь на уроках, правильно вимовляти й писати імена та прізвища, слова іншомовного походження; навчу тебе доречно вживати в розмові влучні, образні вислови. Разом із твоїм учителем ми зробимо навчання цікавим, ефективним. Ми не тільки друзі: рідна мова — це твоє друге Я.

У всьому світі люди пишаються рідною мовою. Хай вони знають багато іноземних мов, але свою бережуть і плекають, розуміючи, що це основа основ їхнього життя і майбутніх успіхів.

 

pick_ridna_mova_6_ermolenko.pdf
15 MB
37

Схожі матеріали