Français

Оцінити підручник:
3,5 4
Французька мова 6 клас Клименко 2014 (2 рік навчання)

Французька мова (2-й рік навчання). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Ю.М.Клименко
  • Видавництво: "Методика Паблішинг"
  • Рік видання: 2014
  • Сторінок: 224
  • Формат файлу: pdf

Юний друже!

 

Ти тримаєш у руках новий підручник "À la découverte du français". Він є продовженням серії підручників з французької мови як другої іноземної для б класу (другий рік вивчення).

Разом із уже відомими тобі персонажами Léo, Marie, Mehdi, Alex, Jérôme та невтомним Moustique зі своїми порадами, підказками та жартами ти будеш переживати несподівані історії та ситуації. З цікавих текстів, малюнків, фотографій підручника ти багато дізнаєшся про традиції та звичаї французів, захоплення твоїх французьких однолітків, навчишся спілкуватися з франкомовними друзями, розшириш свій світогляд, відкриваючи захоплюючий світ навколо тебе.

Оригінальні рубрики підручника, такі як Découvertes (нові теми уроку), Atelier (історії, вправи до нового матеріалу), Pratique (практичне використання, оцінювання матеріалу), 8Иап (перевірка засвоєного матеріалу), Gram maire (граматичний матеріал уроку). Plateau (підготовка до екзамену DELF), En Plus-différenciation (визначення рівня своїх знань) допоможуть вчити мову цікаво, активно, осмислено, результативно.

Аудіодиск до підручника стане твоїм важливим помічником, щоб покращити вимову, навчитися розуміти мову на слух, отримувати задоволення від спілкування французькою мовою.

Allez !

Tous ensembles, on chante vers les découvertes !

C'est une chance !

Découvrir la France c'est super chouette !

Le français, c'est vraiment ça va !

 

pick_frantsuzka_mova3_6_klimenko.pdf
9 MB
108

Схожі матеріали