Українська література

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська література 5 клас Івасюк Гуйванюк Бузинська 2005

Українська література. 5 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин.

  • Автор: О.Івасюк, Н.Гуйванюк, В.Бузинська
  • Видавництво: "Львів: Світ"
  • Рік видання: 2005
  • Сторінок: 216
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

Перед тобою книжка, яка, сподіваємося, стане для тебе цікавим співрозмовником, порадником і вчителем. Тут ти зможеш відкрити для себе досі не відомі сторінки з історії нашої Батьківщини - України, дізнатися про відважних лицарів - українських козаків, познайомитися з відоми­ми героями українських народних переказів і легенд, прочи­тати веселі загадки та хитромудрі скоромовки.
Не раз твоє серце буде стискатися від хвилювання за долю гербів казок чи оповідань або калатати від захоплен­ня їхніми подвигами! Ти будеш тішитися їхніми перемога­ми і сумувати через їхні невдачі. Але байдужим, сподіває­мось, не залишишся, бо в цій книзі зібрані кращі твори української літератури. Нам дуже хочеться, щоб вони припали тобі до душі.
Крім художніх текстів, у цій книзі можна знайти чи­мало корисної навчальної інформації, що стосується секре­тів літературної творчості, естетичних засобів худож­нього мовлення, його видів і різноманітних літературних прийомів.
Пояснення нових чи незрозумілих слів і фраз подають­ся у посторінкових примітках, а також у двомовному сло­внику наприкінці книги.
Для того, щоб краще збагнути і засвоїти зміст прочи­таного, спробуй сам або разом з друзями відповісти на запитання з рубрики “Хто? Що? Коли? Чому? Як?”. А “Вправи та завдання” допоможуть тобі практично засво­їти те нове, про що ти довідався, читаючи книгу. То ж приємної тобі подорожі в світ української літератури!

 

pick_ukrayinska_literatura_5_ivasyuk_p.pdf
9 MB
49

Схожі матеріали