Вступ до історії України

Оцінити підручник:
5,0 1
Історія України 5 клас Мисан 2010

Вступ до історії України. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.М.Мисан
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2010
  • Сторінок: 176
  • Формат файлу: pdf

Юні друзі!

 

Сьогодні ви вперше зустрічаєтеся з новою книжкою. Це підручник з історії. Як працювати з підручником? Пропоную де кілька порад.
Зверніть увагу на те, що основна історична інформація зосереджена в окремих розповідях-параграфах. Кожний параграф починаючи з другого розділу, має ключове (основне) запитання. Воно виділене іншим кольором і знаходиться перед текстом, Відповідь на нього можна дати тоді, коли опрацюєте весь зміст параграфа. Після кожного розділу в параграфі є рубрика «По­міркуймо». Запитання рубрики дозволять поспілкуватися і обго­ворити прочитане та почуте в класі від учителя. Побачити, уяви­ти те, про що йдеться в тексті, допоможуть ілюстрації. Частина ілюстрацій має інформацію, яка не подається в тексті, але про яку можна дізнатися, уважно оглянувши зображувані об’єкти. Якщо ви натрапили на незнайомі виділені слова, шукайте тлу­мачення в словнику або ж у тексті параграфа. Не знайдете - за­питуйте значення незрозумілих слів у старших.
Завершує параграф рубрика «Цікаво знати». Це інформація для допитливих. Окрім того, додаткові відомості за темою уро­ку отримаєте, працюючи з історичними джерелами. У кінці па­раграфа є ще дві рубрики, які допоможуть вибрати і записати найважливіше Під час роботи в класі - «Запишіть до робочого зошита» та ознайомитися з домашнім завданням - «Домашнє завдання». Матеріали кожного розділу завершують тематичні блоки завдань - «Повторюємо найважливіше та готуємося до уроку узагальнення».

 

pick_istoriya_5_misan_p.pdf
11 MB
30

Схожі матеріали