Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 2
Українська мова 5 клас Глазова 2013

Українська мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.П.Глазова
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 272
  • Формат файлу: pdf

Шановні п’ятикласники!

 

Ви — юні громадяни інформаційного суспільства, тож вам належить жити за його законами. Для цього ви обов’язково маєте навчитися здобувати знання, чітко мислити і правильно діяти, розуміти інших людей і вміти домовлятися з ними.

Цього навчатиме вас цей підручник. А ще він допомагатиме вам стати успішними, незалежними та щасливими. Ви здивовані? Думаєте, до чого тут підручник української мови?

Але ж саме від того, наскільки ви володієте мовою, як знаєте її закони і правила, залежить те, як ви будете спілкуватися: не тільки слухати, а й чути співрозмовника, не просто говорити, а й логічно й переконливо висловлювати свої думки.

І ще — тільки той, хто володіє мовою, спроможний чітко мислити! Тому цей підручник навчатиме вас також і мислення.

На уроках української мови ви засвоюватимете непросту, але дуже важливу науку громадянськості — поваги й любові до України, її історії, традицій і звичаїв українського народу. Ви навчатиметеся шанувати людей різних національностей, де б вони не жили і як би не склалися їхні долі. Цей підручник привчатиме вас із повагою ставитися до всіх людей, а ще — поважати самих себе і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

 

pick_ukrainska_mova_5_glazova.pdf
13 MB
102

Схожі матеріали