Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 1
Украинский язык 5 класс Ворон Солопенко 2013

Українська мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

  • Автор: А.А.Ворон, В.А.Солопенко
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Дорогі друзі!

 

Ви хочете стати освіченими, навчитися мови, яка відкриває світ пізнання, супроводжує людину все життя.

Цей підручник стане вам добрим помічником і порадником: розкриє таємниці української мови, підкаже, як правильно написати букву чи слово, як скласти речення, де поставити розділовий знак тощо.

Щоб цікавіше було вивчати правила, на початку кожного параграфа виконайте вправу-дослідження і дайте відповіді на запитання. Крім основного, стисло викладеного правила, уважно прочитайте ще й підказку. Вона допоможе краще зрозуміти матеріал. А завдання для міркування навчать вас логічно мислити.

Виконуючи вправи з ключами, розв’язуючи шаради і кросворди, ви переконаєтесь, що вивчення мови — не тільки необхідність, а й дуже цікава справа.

Зверніть увагу, що вправи для виконання вдома позначено відповідним символом.

Використовуючи матеріал до уроків розвитку зв’язного мовлення, працюючи з ілюстраціями, ви вдосконалюватимете свої вміння грамотно писати і говорити.

Після кожного розділу підручника вміщено контрольні запитання і завдання, які підготують вас до тематичної атестації. У розділі «Додаток» уміщено узагальнювальні таблиці, які зорієнтують у тому, що ви повинні вміти й знати після вивчення теми, дадуть змогу оцінити рівень власної підготовки.

Звертайтеся до словників у розділі «Додаток». Вони стануть у пригоді під час виконання багатьох вправ. Сподіваємося, вам сподобається рубрика «Наш календарик». Відомості про державні, національні та релігійні свята тут поєднано із запитаннями до вивчених тем з мови.

Успіхів і наснаги вам, дорогі п’ятикласники! Ви подолаєте всі труднощі на шляху до знань, якщо по-справжньому потоваришуєте з навчальною книгою.

 

pick_ukrainska_mova_5_voron.pdf
7 MB
75

Схожі матеріали