Трудове навчання

Оцінити підручник:
5,0 2
Трудове навчання 5 клас Ходзицька Павич Горобець Безносюк 2013 (для дівчат)

Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: І.Ю.Ходзицька, Н.М.Павич, О.В.Горобець, О.І.Безносюк
  • Видавництво: "Аксиома"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

Любий п’ятикласнику!

 

На уроках трудового навчання в початкових класах ти і твої однокласники навчалися працювати з різними інструментами та матеріалами, вміло виготовляли цікаві й різноманітні вироби. Тепер ти знаєш, що власноруч можна зробити багато оригінальних речей. А працюючи над ними, поринаєш у світ творчості, який відкриває для тебе багато цікавого.

У п’ятому класі ти продовжиш удосконалювати свої вміння: ознайомишся з новими конструкційними матеріалами, навчишся працювати праскою та вміло виготовляти вироби в техніці «аплікація». Набуваючи теоретичних знань і практичних навичок на уроках трудового навчання, ти опануєш розділи «Основи матеріалознавства», «Оздоблення виробів аплікацією», «Основи техніки, технологій і проектування», «Технологія побутової діяльності».

Вивчаючи розділ «Основи матеріалознавства», ти отримаєш відомості про види конструкційних матеріалів, які використовують для виготовлення аплікацій. Під час вивчення розділу «Оздоблення виробів аплікацією» ти опануєш технологію виготовлення аплікації з тканини, різними способами оздоблення виробів з аплікацією. Розділ «Технологія побутової діяльності» розкриє тобі секрети культури споживання їжі, правила поведінки за столом та безпечні прийоми користування побутовими електроприладами.

Зверни увагу на те, що інформація, позначена знаком оклику, є важливою, її необхідно запам’ятати. Рубрику «Цікаво знати» розміщено на зеленому тлі, а ключові слова до теми — в рамці червоного кольору.

На форзацах підручника вміщено малюнки, які ти зможеш використати для виготовлення власних аплікацій на уроках трудового навчання та в години дозвілля.

Бажаємо тобі цікавого вивчення предмета «Трудове навчання». Здобувай нові знання, вміння та навички й застосовуй їх у житті.

 

pick_trudove_navchannya_5_hodzitska.pdf
8 MB
27

Схожі матеріали