Deutsch

Оцінити підручник:
3,5 2
Німецька мова 5 клас Сотникова Гоголєва 2013 (5 рік навчання)

Німецька мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів (п'ятий рік навчання).

  • Автор: С.І.Сотникова, Г.В.Гоголєва
  • Видавництво: "Ранок"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

У початковій школі ти розпочав своє знайомство з німецькою мовою і мав можливість розширити свій світогляд і поповнити знання. У цьому році ти продовжиш вивчення німецької мови, якою говорить більшість людей у Європі. Завдяки набутим знанням ти зможеш знайти нових друзів за кордоном, наприклад у Німеччині, Австрії або Швейцарії, вільно спілкуватись іноземною мовою та пізнавати світ.

Головні герої підручника, з якими ти познайомився у попередніх класах, і цього року допомогатимуть тобі в опануванні німецької мови. Ти дізнаєшся про життя однолітків у німецькомовних країнах і отримаєш багато корисної інформації про їх звичаї й традиції.

Сподіваємося, що тобі сподобаються завдання підручника. Вони допоможуть тобі не лише вивчати німецьку мову, але й розвивати увагу та логічне мислення. У першу чергу цьому сприятиме велика кількість нових віршів, пісень, скоромовок і прислів'їв. Завдяки роботі над проектами ти матимеш змогу розвивати свої творчі здібності. Звичайно, підручник містить також вправи для читання, письма, мовлення й аудіювання.

Сподіваємося, що цей підручник стане тобі в пригоді на шляху подальшого вивчення німецької мови, а навчання за ним буде цікавим і ефективним. Бажаємо успіхів!

 

pick_nimetska_mova2_5_sotnikova.pdf
9 MB
35

Схожі матеріали