Математика

Оцінити підручник:
4,5 2
Математика 5 клас Тарасенкова Богатирьова Бочко Коломієць Сердюк 2013

Математика. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Н.А.Тарасенкова, І.М.Богатирьова, О.П.Бочко, О.М.Коломієць, З.О.Сердюк
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 352
  • Формат файлу: pdf

Дорогі учні!

 

Ви вже чотири роки вивчали математику і багато чого цікавого і пізнавального дізналися. Проте ще більше нового вас очікує попереду.

Математичні знання люди використовують протягом усього життя: і на роботі, і в повсякденні. У наш час, коли наука рухається вперед дуже швидко, неможливо уявити фахівця будь-якої галузі без знань математики.

Щоб засвоТти математику, необхідними є вміння рахувати, міркувати, порівнювати, робити висновки, ставити запитання і відповідати на них, розв’язувати задачі та обґрунтовувати свої висновки. Всі ці вміння ви зможете розвинути, якщо будете наполегливо і відповідально працювати на уроках, а також самостійно працювати вдома. А підручник вам у цьому допоможе.

Як успішно вивчати математику за цим підручником? Весь матеріал поділено на 8 розділів, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. Вивчаючи теорію, особливу увагу звертайте на текст, обведений рамкою. Це найважливіші формулювання, які потрібно зрозуміти, запам'ятати і вміти застосовувати під час розв’язування задач. Курсивом виділено терміни (наукові назви) математичних понять.

Перевірити, як засвоєно матеріал параграфа і повторити його, допоможуть запитання рубрики «Пригадайте головне», які є після кожного параграфа. А після кожного розділу вміщено контрольні запитання і тестові завдання, за якими можна перевірити, як засвоєно тему.

Задачі підручника мають чотири рівні складності. Номери задач початкового рівня складності позначено штрихом ('). Це підготовчі вправи для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал. Номери з кружечками (°) позначають задачі середнього рівня складності. їх треба розв’язувати усім, щоб мати змогу вивчати математику далі. Номери задач достатнього рівня складності не мають позначок біля номера. Навчившись розв'язувати їх, ви зможете впевнено демонструвати достатній рівень навчальних досягнень. Зірочками (*) позначено задачі високого рівня складності. Якщо не зможете відразу їх розв’язати, не засмучуйтесь, а виявіть терпіння і наполегливість. Радість від розв’язання складної задачі буде вам нагородою.

Скориставшись рубрикою «Дізнайтеся більше», ви можете поглибити свої знання.

У підручнику використовуються спеціальні позначки (піктограми). Вони допоможуть вам краще зорієнтуватися в навчальному матеріалі.

 

pick_matematika_5_tarasenkova.pdf
17 MB
127

Схожі матеріали