Історія України

Оцінити підручник:
5,0 1
Історія України 5 клас Власов 2013

Історія України (вступ до історії). Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.С.Власов
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

Як працювати з підручником.

 

Споконвіку жили на нашій землі люди: вирощували хліб, плекали сади, виховували дітей, навчаючи їх, як бути завзятими й несхитними. Бо щиро хотіли, щоб рідна земля квітла й багатшала. Тисячолітній досвід, отриманий у спадок від попередніх поколінь, свідчив, що те омріяне бажання справдиться, якщо кожен день їхнього життя закарбується в пам’яті й стане надбанням нащадків. Отож заповідали вони своїм дітям народну мудрість: «Майбутнє неможливе без минулого».

Призначення цього підручника - бути першим щаблем у вивченні минулого Батьківщини. Тому і називається курс «Вступ до історії». Підручник знайомитиме з минулим України, вчи-тиме розуміти події давніх часів, бачити в їхньому вирі долі окремих людей. Маємо надію, що знайомство з історією України та її діячами - видатними державниками, ученими, полководцями, поетами й художниками, сумлінними та щирими трудівниками - не залишить вас байдужими й допоможе стати в майбутньому справжніми добротворцями на своїй землі.

Підручник побудовано так, щоб ви мали змогу не тільки дізнаватися про минулі часи на теренах України, а й відчувати себе дослідниками минувшини. Уже на перших уроках ви довідаєтесь, як саме вчені-історики досліджують події, що відбулися. Щоб не зійти на манівці, відтворюючи картини минулого, історики звіряють свої висновки з історичними джерелами -так називають різноманітні матеріали, що є свідками минулих подій. Без історичних джерел немає історії. Ось чому підручник навчатиме вас працювати з історичними джерелами - уривками з давніх книжок, спогадів, свідченнями очевидців, фотографіями.

Усі події, про які дізнаватиметеся з підручника, відбувалися в певний час. Історики називають його датою. Датам та подіям присвячено хронологічні задачі: щоб їх розв’язати, ви, як справжні знавці минулого, будете обчислювати, скільки років минуло від певної події до сьогодення, скільки років пройшло між подіями тощо.

Усі події минулого розгорталися на певній території. Для істориків дуже важливо точно встановлювати місце подій. Цього можна навчитися, вправляючись з історичною картою.

 

pick_istoriya_ukraini2_5_vlasov.pdf
15 MB
82

Схожі матеріали