Світова література

Оцінити підручник:
3,67 3
Світова література 5 клас Волощук 2013

Світова література. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Є.В.Волощук
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

Путівник до підручника.

 

Дорогі п’ятикласники! Сьогодні ви розпочинаєте вивчення нового шкільного предмета - «Світової літератури». Цей курс має на меті долучити вас до найкращих надбань зарубіжного письменства. Щоправда, на перший погляд він може видатися не таким уже й новим. Адже і в попередніх класах ви читали й обговорювали твори зарубіжних митців. Однак непорозуміння тут немає: предмет «Світова література» відрізняється від звичних для вас уроків літературного читання. І насамперед тим, що допоможе вам піднятися на нову сходинку самостійного спілкування з художньою книгою.

У підручнику, який ви тримаєте в руках, уміщено художні твори, відомості про їхніх авторів, літературні явища та наукові поняття. Аби працювати з підручником було зручно й цікаво, його матеріали організовано за допомогою системи рубрик. Ознайомтеся з ними.

«Словник Мудрої Сови» містить визначення літературознавчих понять, які слід запам’ятати. «Літературна кухня» розкриває секрети побудови художніх творів і деякі таємниці письменницької майстерності. «Довідка Кота Ученого» надає коментарі щодо літературних явищ, які вивчаються. «Авторитетна цитата» пропонує взяти до уваги висловлювання митців і літературних критиків. «Український мотив» розкриває зв’язки між творчістю зарубіжних авторів і українською словесністю. «Літературний навігатор» стане дороговказом у ваших читацьких мандрах. Ця рубрика містить стислу інформацію про твори, які вам варто прочитати самостійно; запитання й завдання для їх опрацювання, а також відомості про авторів, не представлених у розділах підручника. Рубрика «У світі мистецтва» ознайомлює з творами музики, живопису, кіно, мультиплікації, в основу яких покладено програмові художні тексти.

 

pick_svitova_literatura_5_voloschuk.pdf
11 MB
81

Схожі матеріали