Інформатика

Оцінити підручник:
3,5 2
Інформатика 5 клас Ривкінд Лисенко Чернікова Шакотько 2013

Інформатика. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 200
  • Формат файлу: pdf

Шановні п'ятикласники!

 

Ви розпочинаєте вивчення нового предмета - Інформатика. Інформатика - це наука про інформацію та інформаційні процеси, про комп’ютери та їх використання.

На уроках інформатики в 5 класі ви дізнаєтеся, що таке інформація, повідомлення, дані, інформаційні процеси. Ви навчитеся працювати з персональним комп’ютером, створювати комп’ютерні малюнки та комп'ютерні презентації. І в цьому вам допоможе цей підручник.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання на повторення вивченого, які позначено. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Найважливіше зібрано в рубриці «Найважливіше в цьому пункті». Тренувальні вправи для відпрацювання основних практичних навичок наведені в рубриці «Працюємо з комп’ютером».

Наприкінці кожного пункту наведено запитання для самоконтролю «Дайте відповіді на запитання» та практичні завдання «Виконайте завдання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу дати відповіді на ці запитання. Біля кожного запитання та завдання стоїть позначка, яка означає, що запитання чи завдання відповідає:

° - початковому і середньому рівням навчальних досягнень;

• - достатньому рівню навчальних досягнень;

* - високому рівню навчальних досягнень.

 

pick_informatika_5_rivkind.pdf
8 MB
119

Схожі матеріали