Природознавство

Оцінити підручник:
5,0 3
Природознавство 5 клас Коршевнюк Баштовий 2013

Природознавство. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Т.В.Коршевнюк, В.І.Баштовий
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

Дорогий п'ятикласнику!

 

У початковій школі ти розпочав вивчати природознавство. Перед тобою відкрився цікавий і незвіданий світ живої і неживої природи. У п’ятому класі ти продовжиш вивчати явища природи, тіла, які розташовані на Землі, а також небесні тіла. Ти дізнаєшся про історію виникнення нашої планети, про її будову та зміни, що стаються на планеті внаслідок впливу природних чинників і діяльності людини.

Людину на Землі оточує дуже багато інших організмів, як-от: рослини, тварини, гриби, бактерії. Між ними виникають різноманітні взаємозв’язки. Які вони, корисні чи шкідливі для природи і людини? Як охороняти і примножувати багатства природи? Про все це ти довідаєшся із цього підручника. Мов справжній науковець, ти проводитимеш спостереження, вимірювання, експерименти. Усе це - методи, які допоможуть тобі в пізнанні природи.

Підручник поділено на розділи і теми, зміст яких розкрито в окремих параграфах. Після основного тексту кожного параграфа є такі рубрики: «Підсумки», «Сторінка природодослідника», «Сторінка ерудита», «Перевір свої знання». Навіщо потрібна кожна з них?

 

pick_prirodoznavstvo_5_korshevnyuk.pdf
12 MB
105

Схожі матеріали