Español

Оцінити підручник:
5,0 1
Іспанська мова 5 клас Редько Береславська 2013 (5 рік навчання)

Іспанська мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів (5-й рік навчання).

  • Автор: В.Г.Редько, В.І.Береславська
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 224
  • Формат файлу: pdf

Навчально-методичний комплект “HOLA. ESPAÑOL-5” складається з підручника і робочого зошита.

Підручник продовжує серію навчальної літератури, рекомендованої для оволодіння іспанською мовою учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник побудовано за тематичним принципом на матеріалі, дібраному й організованому відповідно до вимог навчальної програми, вікових особливостей учнів, їхніх інтересів і навчального досвіду.

Комунікативно-діяльнісний, особистісно орієнтований та культурологічний підходи стали методологічними засадами для створення змісту підручника.

Оптимізована система вправ і завдань, раціонально визначені засоби орієнтування, у тому числі дидактично доцільні ілюстрації, сприяють ефективному формуванню в учнів механізмів спілкування в усній і письмовій формі з таких тем:

1. Por el mundo hispánico.                      5. Los gustos y las preferencias.

2. La naturaleza que nos rodea.            6. ¡Qué maravilla es viajar!

3. La escuela que yo adoro.                   7. ¡Qué bella es mi Ucrania!

4. En el mundo de las profesiones.

Окремі завдання сприяють удосконаленню загальнонавчального досвіду школярів.

У кінці кожного тематичного модуля пропонуються додаткові тексти культурологічного спрямування, зміст яких співзвучний темі, що вивчається.

У підручнику подаються тексти для індивідуального читання і завдання до них. Зміст текстів в основному відповідає рівню навченості п’ятикласників з іспанської мови. З ними можуть працювати учні з високою динамікою розумового розвитку. Це дає можливість здійснювати диференційований підхід до школярів. Робота з текстами і виконання завдань до них сприяють удосконаленню вмінь і навичок іспаномовного спілкування.

Тексти, діалоги та ілюстративний матеріал підручника дозволяють формувати в учнів соціокультурну компетенцію, забезпечують їхній освітній і культурний розвиток.

У кінці підручника подано короткий граматичний довідник, таблицю відмінювання неправильних дієслів та іспансько-український словник.

 

pick_ispanska_mova_5_redko.pdf
6 MB
27

Схожі матеріали