Deutsch

Оцінити підручник:
2,78 9
Німецька мова 5 клас Басай Шелгунова 2022 (1 рік навчання)

Німецька мова (1-й рік навчання). Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Н.П.Басай, Н.В.Шелгунова
  • Видавництво: "Методика Паблішинг"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 144
  • Формат файлу: pdf

 

Любі учениці! Любі учні!

 

Підручник, який ви тримаєте у руках, є першим з серії навчально-методичних комплексів «Паралелі» для вивчення німецької мови як другої іноземної у загальноосвітніх навчальних закладах. «Паралелі» розраховані на занурення в мовне середовище і допоможуть вам крок за кроком оволодіти німецькою мовою.

Підручник «Паралелі» для 5-го класу створений відповідно до вимог чинної програми з іноземних мов і складається з 9 тематичних модулів. Кожний модуль вміщує 12-14 сторінок і ділиться на 4 блоки: А, В, С і D. Тут ви знайдете тексти, діалоги і вправи, спрямовані на розвиток усіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності: говоріння, аудіювання, читання і письма.

Особливу увагу в серії «Паралелі» приділено країнознавству. У підручнику для 5-го класу країнознавчі аспекти представлені за допомогою коротких текстів і завдань до них, які тісно пов'язані з темою модуля (розділ Infobox Landeskunde). Певні погляди на світ життя молоді німецькомовних країн пропонують й інші тексти підручника.

Розділ Grammatik auf einen Blick у кінці кожного тематичного модуля допоможе вам самостійно опанувати граматичні явища. Тут ви знайдете правила з прикладами в короткому граматичному довіднику.

Лексика міститься в кінці кожного тематичного модуля в рубриці Wortschatz: Das ist neu! Нові слова наведені за алфавітом і з прикладами, що допоможе краще їх запам'ятовувати.

Розділ «Проміжна станція» після кожних двох тематичних модулів допоможе повторити, узагальнити і систематизувати вивчений матеріал. Сторінки цього розділу призначені для удосконалення вмінь читання, аудіювання, говоріння і письма.
Словнику кінці підручника містить усі лексичні одиниці першого року навчання.

Аудіозаписи вправ для опрацювання фонетичних навичок і тексти для розвитку вмінь аудіювання ви знайдете за посиланням.

Бажаємо успіхів у вивченні німецької мови з серією «Паралелі».

 

pick_nimetska_mova_5_basay2.pdf
8 MB
110

Схожі матеріали