Інформатика

Оцінити підручник:
5,0 1
Інформатика 5 клас Ривкінд Лисенко Чернікова Шакотько 2022

Інформатика. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 313
  • Формат файлу: pdf

Дорогі п’ятикласниці та п’ятикласники! Шановні педагоги!

 

Учні та учениці п’ятого класу продовжують вивчення найсучаснішого шкільного предмета — інформатики.

Інформатика — це наука про інформаційні ресурси та інформаційні процеси, про комп’ютери та їх використання. Чому потрібно вивчати інформатику? Тому, що сучасний світ — це світ, у якому інформаційно-комунікаційні технології є одним з головних інструментів для досягнення успіху, а вміння доцільно й ефективно їх використовувати у своїй навчальній діяльності, у повсякденному житті — одна з основних ознак учня та учениці Нової української школи.

Підручник, що підготував наш авторський колектив, має сприяти успішному вивченню інформатики. Він допоможе учням та ученицям навчитися логічно обґрунтовувати власні дії та свій вибір програмного забезпечення для розв’язування задач, створення моделей об’єктів, явищ і процесів з використанням цифрових пристроїв. А також діяти творчо, продукувати нові ідеї та доброчесно використовувати чужі для створення нових інформаційних об’єктів.

На уроках інформатики в 5-му класі учні та учениці пригадають, що таке інформація та інформаційні процеси. Дізнаються, що таке повідомлення та дані, які бувають комп’ютери і де вони використовуються. Шукатимуть відомості в Інтернеті та зберігатимуть їх на носіях даних. Навчаться виконувати операції над файлами та папками • не лише на окремому комп’ютері, а й на комп’ютерах . у локальній мережі. Вони продовжать опрацьовувати комп’ютерні презентації, текстові документи та складати алгоритми в одному із середовищ роботи з алгоритмами. ' Набуті компетентності застосовуватимуть під час виконання навчальних проектів і на уроках інформатики, і на уроках з інших предметів.

Схожі матеріали