Здоров'я, безпека та добробут

Оцінити підручник:
4,5 2
Здоров'я безпека та добробут 5 клас Здирок Синюк Фука 2022

Здоров'я, безпека та добробут. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.М.Здирок, Л.Й.Синюк, М.М.Фука
  • Видавництво: "Астон"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 128
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогий п’ятикласнику! Дорога п’ятикласнице!

 

Ти розпочинаєш вивчати новий, дуже важливий навчальний предмет «Здоров’я, безпека та добробут», завдяки якому дізнаєшся, як бути здоровим, як варто поводитися в різних ситуаціях, щоб убезпечити себе. Такі теми ти вже вивчав/вивчала у початковій школі в курсі «Я досліджую світ», проте у 5 класі питання, пов’язані з твоїм здоров’ям, досліджуватимеш уже значно ґрунтовніше.

Матеріал підручника підкаже тобі, що необхідно зробити для досягнення власного добробуту та добробуту інших, як планувати свій час і досягати успіху, як слід діяти в різноманітних ситуаціях та активно відпочивати, щоб зміцнити здоров’я та досягати нових звершень у навчанні та улюбленій справі. Здобуті знання допоможуть тобі правильно спілкуватися з дорослими, однолітками, родиною. Ти разом з однокласниками вчитимешся застосовувати набуті знання у повсякденному житті та надзвичайних ситуаціях, бути відповідальним не тільки за себе, а й за родичів, друзів і однокласників.

Організовувати роботу з підручником тобі допоможуть умовні позначення. Опановуючи теми підручника, ти самостійно чи в групі з однокласниками набуватимеш важливих навичок, обговорюватимеш життєві ситуації, уявлятимеш себе в різних ролях, гартуватимеш характер, розв’язуватимеш завдання, які допоможуть уникати небезпек.

Вивчай із цікавістю новий предмет, здобувай нові знання і вчися застосовувати їх у житті.

Бажаємо успіхів!

 

pick_zdorovya_bezpeka_5_zdirok.pdf
6 MB
48

Схожі матеріали