Вступ до історії України

Оцінити підручник:
3,5 6
Вступ до історії України 5 клас Щупак Бурлака Піскарьова Лосунько 2022

Вступ до історії України та громадянської освіти. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: І.Я.Щупак, О.В.Бурлака, І.О.Піскарьова, А.С.Посунько
  • Видавництво: "Оріон"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Вітаємо вас — ви розпочинаєте вивчати історію! Вашим першим помічником в осягненні історії України та світу буде цей підручник. Навчальний матеріал підручника поділений на розділи й параграфи, у кожному для зручності виділені окремі пункти. Зазвичай на кожному уроці ви будете вивчати один параграф. Він містить навчальний текст, ілюстрації, пояснення основних понять. Зорієнтуватись у підручнику допоможуть рубрики.

Багато цікавої історичної інформації можна знайти в мережі Інтернет. Дізнатися більше, виконати цікаві тренувальні вправи ви зможете, скориставшись своїми ґаджетами за допомогою QR-кодів і інтернет-посилань, що супроводжують текст підручника. Автори запропонували цікаві завдання й запитання, які дозволять вам навчитися розмірковувати, зіставляти та пояснювати певну історичну інформацію.

Розповідь про минуле доповнять карти, які ви побачите на сторінках цієї навчальної книжки. Перевірити, як добре ви зрозуміли навчальний матеріал, допоможуть запитання й завдання наприкінці параграфів. Вони поділяються на такі підрубрики: «Знаю й систематизую нову інформацію», «Обговоріть у групі», «Мислю творчо». Зверніть увагу на поради, які допоможуть вам працювати з підручником.

 

pick_vstup_do_istorii_ukrainy_5_shchupak.pdf
10 MB
1006

Схожі матеріали