Україна і світ

Оцінити підручник:
3,75 4
Україна і світ 5 клас Щупак Власова Кронгауз Павловська-Кравчук Секиринський 2022

Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: І.Я.Щупак, Н.С.Власова, В.О.Кронгауз, В.А.Павловська-Кравчук, Д.О.Секиринський
  • Видавництво: "Оріон"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 201
  • Формат файлу: pdf

Шановні п'ятикласниці та п'ятикласники!

 

Сьогодні ви тримаєте в руках не просто підручник. Це путівник до початку неймовірно цікавої мандрівки світом історії людства та громадянського суспільства. На цьому шляху ви продовжите пізнавати світ, будете занурюватись у події минулого та навчатися бути громадянами у сучасному суспільстві. У курсі «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» на вас чекає багато цікавих відкриттів.

Перш за все ви будете навчатися пізнавати себе, досліджувати власне минуле, історію своєї родини та громади. Ви поринете у дослідження історії нашої країни та всього світу. Ви дізнаєтесь, якими були людські спільноти в минулому та яким є суспільство, у якому ми живемо. А головне — що потрібно для того, аби стати повноправною частиною цього суспільства та як взаємодіяти з іншими людьми.

Для цього треба дізнатися, як люди облаштовували своє життя у минулому та як роблять це сьогодні. Зрозуміти, що історія — це не лише далеке минуле, а і те, що відбувається з нами сьогодні. Ви навчитеся самостійно аналізувати історичні та сучасні суспільні події і процеси, довідаєтеся, як працюють історики і як формується уява про минуле та яким чином вона допомагає людям розуміти сучасність і самих себе.

А допоможуть вам у цьому різноманітні тексти, ілюстрації, запитання і завдання до них. Звертайте увагу на рубрики, які позначені умовними позначеннями, а також на нові поняття і незнайомі слова. Обов’язково дізнавайтеся їхнє значення та запам’ятовуйте.

Ну що, готові? Тоді вирушаємо у мандрівку.

Щиро бажаємо успіхів!

 

pick_ukraina_i_svit_5_shchupak.pdf
7 MB
61

Схожі матеріали