Україна і світ

Оцінити підручник:
5,0 1
Україна і світ 5 клас Кафтан Козорог Костюк Селіваненко Цеунов 2022

Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: М.В.Кафтан, О.Г.Козорог, І.А.Костюк, В.В.Селіваненко, І.А.Цеунов
  • Видавництво: "Світич"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 208
  • Формат файлу: pdf

 

Любий учню! Люба ученице!

 

Курс, який ти починаєш вивчати, називається “Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти”. Вивчаючи його, ти зрозумієш, що таке суспільство, у якому ми живемо, як виникли закони та правила в Україні й світі, як працює влада, як люди взаємодіють одне з одним і як створити простір, у якому всім буде комфортно жити. А також ти дізнаєшся про те, чим наша Батьківщина неповторна й особлива!

Ми натхненно працювали, підбираючи цікаві приклади з минулого і сьогодення, аби допомогти тобі краще розуміти світ довкола. Ти не лише дізнаєшся про те, як жили люди в минулому, що їх цікавило, захоплювало і хвилювало, а й зможеш навчитися самостійно аналізувати історичні й сучасні суспільні події та явища.

Ми щиро сподіваємося, що ти навчишся читати історичні тексти, захочеш дізнатися значення нових слів, які допоможуть тобі зрозуміти нашу розповідь. Ми пропонуємо карти, зображення та інфографіку, щоб подорож у часі та просторі стала для тебе захопливою та повчальною.

У підручнику ти зустрінеш тексти, запитання і завдання до них, які можна виконати самостійно або з допомогою вчителя І вчительки, разом із однокласниками й однокласницями у класі чи поза межами школи.

Твоя допитливість, готовність здобувати нові знання і вміння є головною запорукою успіху подорожі у світ історії та громадянознавства. Бажаємо успіхів!

 

pick_ukraina_i_svit_5_kaftan.pdf
8 MB
3

Схожі матеріали