Досліджуємо історію і суспільство

Оцінити підручник:
3,25 12
Досліджуємо історію і суспільство 5 клас Пометун Малієнко Ремех 2022

Досліджуємо історію і суспільство. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.І.Пометун, Ю.Б.Малієнко, Т.О.Ремех
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 174
  • Формат файлу: pdf

 

Шановні п'ятикласники та п'ятикласниці!

 

Вітаємо вас на порозі неймовірних відкриттів та цікавих подорожей у минуле людства та світ людей, що вас оточує! Вони допоможуть вам навчитись досліджувати історію та суспільство, дізнатися, як змінювалось людство протягом тисячоліть, як жили і працювали люди в минулому, як захищали свою Батьківщину та створювали неповторну культуру і як вони роблять це сьогодні. Ці знання та вміння допоможуть вам стати освіченими людьми й гідними громадянами України.

У підручнику запропоновано рубрики, які розкажуть вам, як працювати з текстами та завданнями.

Запитання під рубрикою Обговоріть у класі запрошують вас до колективного обговорення, адже що більше думок лунає, то цікавіше засвоювати матеріал.

Завдання під рубрикою Досліди пропонують вам попрацювати самостійно, в парах чи у групах, зробити власні маленькі відкриття і знайти відповіді, яких немає у текстах і які в кожного і кожної з вас можуть виявитися різними.

Під рубрикою Поміркуйте вміщено запитання і завдання, пов’язані з текстом. їх слід виконувати під час читання індивідуально або в парах, а результати представляти після ознайомлення з текстом.

Рубрика Використовуй інструменти дослідження містить рекомендації, які допоможуть вам виконати дослідницькі завдання і розвинути вміння досліджувати життя людей і суспільства в минулому і сьогоденні.

Рубрика Перевір себе покаже, як ви засвоїли новий матеріал. Зверніть увагу, що запитання тут поділено на дві частини: спочатку подано простіші, а потім (виділені курсивом) — складніші. Рубрика А ще ти можеш містить додаткові дослідницькі завдання на вибір, які можна виконати вдома. Рубрика Узагальнюємо і практикуємо запрошує тебе до участі у навчальному проекті, що підсумовує розділ курсу.

Зверніть увагу, що в кожному параграфі є речення: Щоб поглибити своє розуміння матеріалу уроку, виконай завдання. Тут міститься електронний зошит із додатковими цікавими завданнями, які ви можете виконувати в парах, групах за наявності часу (у класі чи вдома).

Завдання рубрик «Перевір себе», «А ще ти можеш» позначені кольоровими позначками ліворуч. Це — рівні завдань:
— низький рівень;
— середній рівень;
— достатній;
— високий.

Під другим QR-кодом наприкінці кожного параграфа ви знайдете завдання під рубрикою «Оціни себе та своїх однокласників/однокласниць», що допоможуть вам підбити підсумки уроку.

У тексті підручника вам траплятимуться по-різному виділені слова:
• поняття жирним шрифтом, як-от, приміром, університет, потрібно запам’ятати і вміти їх пояснювати. Допоможуть вам у цьому визначення у рамках;
• імена та назви, без яких неможливо відтворити історичну розповідь, виділено жирним курсивом.

Сподіваємося, що новий предмет і цікаві уроки вам сподобаються!

Бажаємо успіхів!

 

pick_doslidzhuemo_istoriyu_5_pometun.pdf
7 MB
575

Схожі матеріали