Пізнаємо природу

Оцінити підручник:
5,0 3
Пізнаємо природу 5 клас Біда Гільберг Колісник 2022

Пізнаємо природу. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Д.Д.Біда, Т.Г.Гільберг, Я.І.Колісник
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

 

Любі п'ятикласники та п’ятикласниці!

 

Ви розпочинаєте вивчення нового предмету, який є ще однією сходинкою до пізнання природи і дослідження навколишнього світу. Ви довідаєтеся про те, як наука змінює світ і наше життя. Про вчених, які досліджують природу і черпають з неї не лише натхнення, а й цікаві ідеї для своїх винаходів і відкриттів. Дізнаєтеся, із чого складаються навколишні тіла, чому вони такі різні на вигляд та за своїми властивостями. Навчитеся пояснювати явища, що відбуваються з вами та навколо вас, поринете у таємниці організму людини.

Ви живете на унікальній планеті Земля, яку разом з нами населяє величезне розмаїття організмів - бактерії, лишайники, гриби, рослини і тварини. Усі вони взаємопов’язані, усі важливі для людини, яка теж є частиною природи.

На вас чекають цікаві спостереження, неймовірні досліди, власні винаходи і маленькі відкриття у царині живої та неживої природи, захопливі мандрівки у різні куточки рідного краю та нашої Землі.

Цінуйте природу, насолоджуйтеся кожною хвилиною спілкування з нею. Її неймовірні дарунки роблять наше життя здоровим, яскравим і щасливим. Пам’ятайте, що любити природу - це захищати і шанувати її, це берегти нашу Україну.

Успіхів вам, юні дослідники/дослідниці і шанувальники/шанувальниці природи!

 

pick_piznaemo_prirodu_5_bida.pdf
10 MB
1457

Схожі матеріали