Математика

Оцінити підручник:
3,0 2
Математика 5 клас Мерзляк Полонський Якір 2022

Математика. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: А.Г.Мерзляк, В.Б.Полонський, М.С.Якір
  • Видавництво: "Гімназія"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 352
  • Формат файлу: pdf

 

Любі діти!

 

Уміння рахувати, логічно мислити, бути наполегливими та завзятими, уважними й акуратними — усе це потрібно кожній людині. Математика — чарівна наука, яка допомагає розвинути ці вміння й здібності. І яку б професію ви не обрали, отримані математичні знання завжди стануть у пригоді.

Текст підручника поділено на два розділи, які складаються з параграфів, а параграфи — з пунктів. Кожен із 38 пунктів починається з викладу теоретичного матеріалу. У ньому жирним шрифтом надруковано математичні терміни. Жирним курсивом і курсивом виділено правила та найважливіші математичні твердження.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Це один із можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту дібрано завдання для самостійного розв’язування після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед них є як прості й середні за складністю вправи, так і важкі задачі, особливо ті, що позначено зірочкою (*).

У рубриці «Говоримо та пишемо українською правильно» наведено приклади правильної математичної мови.
Кожний пункт завершує особлива задача — «Задача від Мудрої Сови». Для її розв’язання потрібно виявити винахідливість і кмітливість.

Рубрика «Коли зроблено уроки» розповідає про важливі математичні об’єкти — числа й фігури, про історію їх виникнення. Сподіваємося, що це зацікавить вас так само, як завдання підручника.

Дерзайте! Бажаємо успіху!

 

pick_matematika_5_merzlyak2.pdf
7 MB
142

Схожі матеріали