Математика

Оцінити підручник:
3,67 3
Математика 5 клас Кравченко Янченко 2022

Математика. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: В.Р.Кравчук, Г.М.Янченко
  • Видавництво: "Підручники і посібники"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 304
  • Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Математику називають «царицею наук». Сьогодні немає такої галузі знань, де тією чи іншою мірою не використовували б математику. Якщо вчені, розробники розв’язують деяке завдання навіть не математичного характеру, то серед них обов’язково виявиться математик, тому що в цьому, поза сумнівом, є потреба.

Заняття математикою розвивають гнучкість розуму, а це допоможе вам у вивченні інших предметів, а також у майбутньому, незалежно від того, яку професію ви оберете.

Матеріал, який ви вивчатимете, поділено на два розділи, сім параграфів, а параграфи — на пункти.

Кожний пункт розпочинається викладом теоретичного матеріалу.

Звертайте також особливу увагу на текст, наведений на синьому тлі. Курсивом у теоретичному матеріалі виділено слова, які означають математичні терміни.

Після теоретичного матеріалу розміщена рубрика «Приклади розв'язання вправ». Вона допоможе ознайомитися з основними видами вправ, способами їх розв’язування та навчить правильно записувати розв’язання. Початок і кінець розв’язання кожного завдання позначені значком ( • ).

Прочитавши теоретичний матеріал і поміркувавши над зразками розв’язань задач, варто спочатку розв’язати усні вправи та простіші задачі, а відтак переходити до складніших.

Значками виділено завдання, які відповідають початковому, середньому, достатньому і високому рівням навчальних досягнень. Завдання для роботи в парі позначено значком, а для роботи в групі — значком
Якщо під час розв’язування якоїсь задачі натрапите на труднощі, перегляньте матеріали рубрики «Приклади розв’язання вправ», а також скористайтеся схемами, підказками, порадами.

Для самостійної роботи вдома рекомендовано задачі, номери яких виділено синім кольором.

Свої знання можна перевірити, розв’язавши завдання для самоперевірки, уміщені наприкінці кожного параграфа.

Вивчайте математику із задоволенням.

Бажаємо успіхів!

 

pick_matematika_5_kravchuk.pdf
8 MB
136

Схожі матеріали