Українська мова

Оцінити підручник:
3,0 7
Українська мова 5 клас Літвінова 2022

Українська мова. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: І.М.Літвінова
  • Видавництво: "Ранок"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 278
  • Формат файлу: pdf

 

Любі п'ятикласники та п'ятикласниці!

 

Цього року у вас починається новий етап шкільного життя. Позаду залишилася початкова школа, а попереду чекає сповнений відкриттів шлях здобуття середньої освіти.

Ви вже вивчали звуки й букви, значення та правопис слів, частини мови, будову речення. Пропонуємо збагатити ваші знання про мову та вдосконалити навички спілкування, адже в сучасному світі вміння зрозуміло й грамотно висловлюватися надзвичайно важливе. Згадайте хоча б: коли ви правильно подаєте інформацію, то й дорослі скоріше дослухаються до вас, і однолітки погоджуються з вами в суперечці.

Щоб уроки української були легкими й захопливими, ми доступно подаємо теорію та пропонуємо цікаві вправи. Будемо вивчати мовний матеріал на зразках текстів різних стилів і жанрів: художніх творів, статей з інтернет-сайтів, дописів сучасних блогерів тощо. У деяких вправах ви працюватимете з уривками творів, які вже читали в попередніх класах. Сподіваємося, що вам буде легко зрозуміти мовні явища на знайомих прикладах.

Деякі тексти авторка підручника склала сама, інші взято з різних джерел — тоді під текстом указано джерело або автора чи авторку тексту.

Аби набуті знання виходили за межі класу та створювали у вашому житті якісний українськомовний простір, тексти вправ у кожному розділі підручника об'єднані цікавою темою: щастя, хобі, спорт, екологія, цінність часу, етикет тощо. Частина вправ має інтернет-підтримку: ви зможете послухати або подивитися запропонований для роботи матеріал через к'юар-коди (QR-коди). Багато завдань мають на меті розкрити ваші таланти, тож сміливо приймайте виклик. Цікавої подорожі у світ мови! Щиро бажаємо успіхів!

 

pick_ukrainska_mova_5_litvinova.pdf
7 MB
333

Схожі матеріали