Українська мова

Оцінити підручник:
3,4 5
Українська мова 5 клас Глазова 2022

Українська мова. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.П.Глазова
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 272
  • Формат файлу: pdf

 

Юні громадяни та громадянки інформаційного суспільства!

 

Навчання у школі — лише початок вашої освіти, адже людина XXI століття має навчатися впродовж усього життя — такі умови інформаційної доби.

Громадяни та громадянки інформаційного суспільства мають добре володіти мовою. Саме мова є найкращим засобом спілкування, а ще — здобування та передавання знань, які в сучасному житті відіграють надзвичайно важливу роль.

Від того, як ви володітимете українською, тобто державною мовою, залежить, наскільки вправно ви будете спілкуватися. Знання державної мови, а отже, володіння мовленням є важливими ознаками духовності й культури особи, свідченням її відповідальності за долю рідного слова на рідній землі. Підручник навчатиме вас із повагою ставитися до всіх людей, а ще — поважати самих себе і вірити в те, що майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас.

Зрозуміло формулювати, переконливо доводити та чітко висловлювати свої думки може тільки той, хто добре володіє мовою. Тому на уроках мови ви навчатиметеся також і мислення.

Здатність і готовність вдало й доречно застосовувати знання дорослі називають компетентністю. Мета підручника з мови — не лише дати мовні й мовленнєві знання, а й сформувати компетентності, які допоможуть вам стати незалежними, успішними та щасливими.

 

pick_ukrainska_mova_5_glazova3.pdf
7 MB
112

Схожі матеріали