Унікальні сторінки географії

Оцінити підручник:
5,0 1
Унікальні сторінки географії 5-6 клас Гільберг Лис Совенко 2019 (Шкільна бібліотека)

Унікальні сторінки географії. Визначні географічні відкриття. Посібник для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Т.Г.Гільберг, Ю.В.Лис, В.В.Совенко
  • Видавництво: "Соняшник"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 208
  • Формат файлу: pdf

 

Шановні природодослідники!

 

Ця книга містить пізнавальний матеріал до уроків із природознавства і географії, що надасть вам можливість зануритися в незвичайний світ пізнання природи.

Ви дізнаєтеся про визначні події та маловідомі факти з різних розділів географії. Ознайомитеся з винятковими і загадковими явищами природи нашої планети, матимете змогу поповнити свої знання щодо визначних географічних відкриттів, чудес рослинного й тваринного світу. Окрім того, про помилки, які в різні часи припустилися мандрівники, мореплавці та картографи під час своїх подорожей.

У посібнику дібрані цікаві факти щодо природних явищ, пояснюються фізичні закони, адже природа — найкращий учитель! На основі її пізнання людство отримало всі знання, що на сьогодні нам доступні. Можливо й ви зможете почерпнути на сторінках цієї книги оригінальні ідеї для ваших роздумів, що допоможе вам у розумінні природи.

Опановуючи цей посібник, шукайте не тільки нові знання, а й намагайтеся самостійно висувати припущення й гіпотези щодо описаних явищ, генерувати ідеї та формулювати висновки. Саме в такий спосіб ви матимете змогу розвивати науковий підхід до пізнання природи, навчитеся розв’язувати різноманітні проблеми.

На сторінках цього посібника ви знайдете описи деяких експериментів, які стануть вам у нагоді для кращого розуміння природних явищ. Перед виконанням досліду уважно прочитайте його опис, після чого в уяві продумайте весь процес його виконання. Це необхідно для того, аби ви усвідомлювали свої дії й змогли виконати дослід без помилок. Деякі досліди обов’язково виконуйте разом із дорослими — із батьками або вчителями. На необхідність цього в описах дослідів вказують відповідні позначки.

Матеріали книги також сприятимуть вам у підготовці до предметних тижнів, географічних свят, конкурсів тощо.

 

pick_geografiya_5_6_gilberg.pdf
29 MB
50

Схожі матеріали